"АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ БІРЖАН САЛ АУДАНЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІ СТЕПНЯК ҚАЛАСЫНЫҢ АБАЙ АТЫНДАҒЫ №2 ЖАЛПЫ ОРТА БІЛІМ БЕРЕТІН МЕКТЕБІ" КММ
КГУ "ОБЩЕОБРОЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА №2 ИМЕНИ АБАЯ ГОРОДА СТЕПНЯК ОТДЕЛА ОБРАЗОВАНИЯ ПО РАЙОНУ БИРЖАН САЛ УПРАВЛЕНИЯ ОБРОЗОВАНИЯ АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ"

Безопастная школа

«Қауіпсіз мектеп» республикалық акция.

Біржан сал ауданы Абай атындағы №2 қазақ орта мектебінде 20 тамыздан 20 қыркүйек аралығында мектебімізде «Өмір тамаша» ұранымен «Қауіпсіз мектеп» акциясы өткізілді.  Осыған байланысты, «Қауіпсіз мектеп» республикалық акциясы ақпараттық сүйемелдеу арқылы бір неше тақырыпта іс-шаралар  атқарылды. Атап айтсақ әр сыныптарда сынып сағаттары жүргізілді. Мектеп оқушыларының қатысуымен флешмоб, «Қауіпсіздік шұғыласы» атты сурет байқауы, «Қауіпсіз жол» тақырыбында бастауыш сынып оқушыларына жолда қауіпсіз жүру және жол ережелерін орындау жөнінде әңгіме жүргізіліп , видеороликтер көрсетілді. Жол көлік оқиғасында  жарақат алған жағдайда және де басқа да жағдайларда алғашқы көмек көрсету жөнінде оқушылармен тәжірибелік жұмыстар жүргізілді. Балалардың құқықтарымен заңды мүдделері бұзылған және оларға қауіп төнген жағдайда сонымен қатар әлеуметтік желілерде ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөнінде ата-аналармен ақапараттық материалда жұмыстар жүргізілді. Сондай ақ сенім телефонына арналған бұрыштама орнатылды.

Қосымшалар: